O nás

HOUSE OF LANGUAGES je nezávislá jazyková škola, v ktorej vyučujú kvalifikovaní učitelia. Náš prístup k výučbe je založený na skúsenosti z prvej ruky a na porozumení študentom s rôznymi požiadavkami na celom Slovensku.

HOUSE OF LANGUAGES bola prvotne založená v roku 2004 rodinou Taj v Pakistane. Jej pobočky existujú po celom Pakistane. Na základe našich úspechov v tejto oblasti sme sa rozhodli s pomocou nášho skúseného učiteľského tímu založiť novú pobočku na Slovensku. Naši učitelia na Slovensku pôsobia už viacero rokov. Náš tím je tvorený slovenskými aj zahraničnými lektormi. Špecializujeme sa na konverzačnú, všeobecnú, praktickú a obchodnú angličtinu. Ponúkame individuálne aj skupinové hodiny pre začiatočníkov aj pokročilých vo Vašich priestoroch, alebo v našej učebni. Používame dynamické techniky, ktoré udržujú pozornosť poslucháčov a sú v súlade s Cambridge vyučovacími štandardmi.

Ponúkame preklady úradnými i neúradnými prekladateľmi a tlmočníkmi z/do všetkých medzinárodných a známych jazykov a medzi nimi. Orientujeme sa na odborné aj bežné texty